Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kupiłeś kota i co dalej?


Kupiłeś kota i co dalej?

Sam sądzę, że nie ma tego kota, który nie jest sympatyczny - jednakowoż ja po prostu jestem wielkim fanem kotów, więc to zapewne z mojej strony nieobiektywne. A które koty są najbardziej wskazane dla poszukujących inteligentnych stworzeń, ponad standardowo energicznych? Chociażby chciałbym polecić koty maine coon. Według mnie kot mainecoon jest kapitalny, coś praktycznie idealnego. Co myślicie odnośnie tych pochodzących z Ameryki Północnej zwierzętach?

Poszukiwałem energicznego kota, który sprawi, że codzienne życie będzie o wiele ciekawsze. I właśnie dlatego kupiłem kota syjamskiego - trudno powiedzieć, iż kot syjamski jest niewielkim kosztem, no jest raczej drogi, jednak jestem tak czy siak zadowolony. Przede wszystkim z takiego powodu, że jakby nie patrzeć mój znajomy nie ściemniał; to znaczy w istocie sytuacja jest taka, iż koty syjamskie cechują się energicznością. Pewne koty są przeraźliwie nudne - lecz na pewno nie takie syjamskie!


Głosuj (0)

21:40:17 22/01/2016 [Powrót] Komentuj

[6433] ||Strona Główna
[0] ||
Księga Gości
[Dodaj do Księgi]


Dodaj do Ulubionych


Archiwum

2016
Styczeń
2015
Sierpień
2014
Listopad
WrzesieńUlubieniLinkizoolubni